Únor 2012

Když je někdo skutečný blázen...

13. února 2012 v 9:01 | Jeanette |  Tomb Raider sbírka
...jako třeba já. Myslím, že už mi můžete začít říkat skutečný Larofil. Nicméně na druhou stranu je hezké mít nějaký koníček. Jak už jsem říkala, nepořizuji si věci za každou cenu, ale když jsem ochotná za ně ty peníze dát a myslím si, že za to stojí. Ovšem, zda je to koníček dobrý nebo ne, to už je věc názoru.

Přibylo mi do sbírky pár pěkných věciček. V první řadě krásné tričko s motivem TR: Anniversary. Toho si moc cením. A proč? Byl to totiž dárek z lásky. Není nad to, když váš miláček zná vaše citlivé místečko. Všechno se pak lépe prožívá. Nejen, že jsi při pohledu na ten předmět připomenu Laru, ale i mého drahého, takže o to je ten předmět cennější.
Jako druhá je tu krásná, úchvatná soška Lary z The Last Revelation. Nejenom, že je to skutečný unikát, ale je hlavně krásně zpracovaná. Navíc, slečna, která mi ji prodala, je moc milá. Ale však ona ví... No a jako třetí jsou kartičky z filmu Tomb Raider, které mi přišly společně se soškou...

Mám pro vás více fotek, například všech figurek, aby bylo vidět, jak vypadají spolu, a aby bylo možné porovnat velikost :)