Březen 2011

Dracula 1

31. března 2011 v 18:25 | Jeanette |  Dracula
Do Krasohlídkova se přestěhovala rodina upírů. Jmenujou se Draculovi. Hlavou rodiny je Dracula se ženou Žanetou (ta je podle mojí maminky, abyste si nemysleli, že jsem sebestředná a mám ve hře 3 simínky nosící mé jméno! :D). Dalšími obyvateli jsou teenagerka Žanettka a stejně starý Liboros.
Draculu jsem vyráběla ze simíka Garyho Oldmana, Žanetu z Belly z Twilight, Žanettku z Emmy Watson a Liborose z Vile Vala, z frontmana kapely HIM. Máme tu celý Hollywood!
Draculovi bydlí ve velkém kamenném domě ve středu města a mezi sousedy mají respekt!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jako správní studenti Žanettka i Liboros poctivě psali úkoly. Liboros totiž chce, aby z něj jednou něco bylo a Žanettka ráda studuje.

"Děláš si srandu? Jasně že chci vidět druhou část Relikvií smrti! To už je na netu?"


DS 3

31. března 2011 v 9:07 | Jeanette |  DS
Tak z toho teda bude pořádnej placák!

Další várka miamských vtipů!

30. března 2011 v 21:37 | Jeanette |  CSI Miami - Extra od Jeanette
Tak po dlouhé době tu mám dalších pár pěkných anekdot, které vás přesvědčí o tom, že v Miami nikdy není nuda.
P.S. Pokud vám ty předchozí unikly, následujte tento odkaz ;)
Tentokrát jsou teda trošku drsnější než minule ;)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Následky až dodnes

Malý Timmy junior se ptá tatínka: "Tatínku, kde všude jsi byl, když jsi zamlada cestoval?"
"No třeba v Afghánistánu," odpoví tatínek a Timmy smutně sklopí hlavičku. "A tatínku, kde jsi byl ještě?"
Tim starší zapřemýšlí. "No, ještě jsem byl v Černobylu." chlubí se a malý Timmy smutně sklopí i druhou hlavičku.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pohroma

Tým miamských kriminalistů se vydá na výlet na Titanicu. Samozřejmě po nárazu do ledovce vypukne panika. Ryan Wolfe, zachvácený panikou, lomcuje s kapitánem: "Kapitáne, kapitáne! Jak daleko je to k nejbližší zemi?"
"Dvě míle."
"A kterým směrem??"
"Dolů."

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


DS 2

30. března 2011 v 17:22 | Jeanette |  DS
Mladí novomanželé pomalu pokoušejí slasti a strasti svého života. Nejčastěji je tedy potkáme v situacích, kde se baví s přáteli, muchlují se ve vířivce nebo si naši čtyři spolubydlící navzájem zlepšují vztahy mezi sebou. Vzhledem k tomu, že právě začínají v práci, poktáme je často u knih, kde si zlepšují své dovednosti, aby se dočkali povýšení. Pomalu začíná být jasné, co kdo z nich chce. Ann je ráda populární a ráda se baví se svými přáteli, Jeanette chce nahromadit co největší majetek a Timmy s Ericem neustále leží v knihách, aby byli co nejchytřejší a mohli tak své případné potomky učit...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jen takový sběžný pohled na baráček, který Miamská rodinka obývá. Palmami jsem se snažila mu trochu dodat Miamskou atmosféru. Uvnitř se bydlí, na střeše se pořádají párty a vzadu za domem má každý pár svou vířivku (říkám tomu milenecká zóna). Je to malé, ale zase je tu všechno, co by se mohlo hodit.

Trest smrti? Snad jen u národů s IQ domorodců

27. března 2011 v 12:24 | Jeanette |  Téma týdne
Tohle téma týdne je tak zajímavé a spekulativní, že už i já jsem se rozhodla nad ním zamyslet a napsat článek. O téhle věci se totiž spekuluje už léta, možná století. A já se takovým spekulacím zkrátka nemůžu a ani nesnažím vyhnout.
Obrázky s Johnem Coffeym jsem do článku dala záměrně. V souvislosti s trestem smrti si právě na něj každý jistě vzpomene.


Kapitola 11. - Mrtvý zachránce

26. března 2011 v 15:40 | Jeanette |  You're the one of us...
Tak, po dlouhé době zase jedna kapitola, snad tentokrát s případem hneme. Pokusím se samozřejmě kapitoly aktualizovat častěji, ale fakt je toho teď dost. První maturitní termín mám přesně za měsíc... No, alespoň to budu mít rychle za sebou. Teď už ale ta kapitola. Myslím, že sami si rychle domyslíte, odkud pochází ty kurzívou zvýrazněné úryvky :)


První kůň :D

26. března 2011 v 14:51 | Jeanette |  Co je nového?
No, tohle sem dávám spíš jen tak, abyste věděli, že alespoň něco dělám, že jsem ještě neumřela. Dneska ráno jsem vyhrabala hotový poklad, asi před pěti lety jsem dostala od našich k Vánocům dřívko s koníky, na kterém jsem se měla naučit kreslit, ale nechtělo se mi do toho. Kreslit jsem se naučila na jiných věcech :D Každopádně se k tomu zase vracím, protože mi to přijde líto nechat to pohozené. Navíc končí mi střední a těm, které jsem měla ve škole nejradši, mám v plánu nakreslit na památku nějakého koně (nevím proč, asi je to takové zvíře, co připomíná mír, kamarádství a věčnost, proto ten motiv), takže se učím, jak vypadá kůň :P Na té čtvrtce už jsou linie natištěné, takže se můžu soustředit jen na stínování. Až se pustím do dalších obrázků, asi to bude horší :D
P.S. Trošku horší kvalita, světelné podmínky nejsou zrovna ideální :D


Téma týdne TREST SMRTI - Život je hledání

24. března 2011 v 17:57 | Jeanette |  Téma týdne
Nelekněte se, tento článek je shodný s článkem v rubrice Povídky. Je to samozřejmě jen pro pořádek, protože tento článek patří do obou rubrik.

Jinak mám v plánu ještě další článek, kde bych ráda popsala podrobněji svoje názory na trest smrti.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kdysi jsem vlastnil malý antikvariát. Taky jsem psal básně. Teď už pět let sedím v cele a hledám tu slavnou spravedlnost, v jejímž jménu funguje naše justice. Vlastně ani nevím, jestli tu doopravdy sedím už pět let. Na tolik mě odsoudili, ano, ale jak je to už dlouho? Všechny dny, které jsem tu strávil, během nichž jsem ztratil všechno, čím jsem kdy byl, pozbyl jsem své jméno, své vzpomínky, všechny ty dny se jeden druhému podobají jako vejce vejci a dávno se mi slily v jeden.

Definice zločinu

20. března 2011 v 12:34 | Jeanette |  Fan Fiction
Tohle je druhé dílko do literární soutěže pro Taylorovou99. Tentokrát jsme měli za úkol vybrat si jeden ze tří obrázků a vymyslet na něj nějakou situaci. Já jsem z kriminálky Miami udělala trošku sci-fi. Každopádně bylo u Taylorove hodnoceno víc než dobře :)

Hodnocení autorky soutěže:
"Naša milá Jeanette prichádza opäť so super, aj keď trošku sci-fi dielom. Páčil sa mi nápad s tými troma dievčatami. Celé to bolo skvelé:)"

Black 01 - aneb jak se vytváří simík

19. března 2011 v 23:05 | Jeanette |  Black
Mám pro vás screenshoty z těch úplně nejdřívějších prvopočátků, kdy vznikala rodinka Black. No, rodinka... Rodinka to bude až později. Vytvořila jsem jen jednu Simku, další simíci přibydou až o trošku později.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Portrét dalšího člena kriminalistického týmu (aneb taková drobnější aktualizace)

16. března 2011 v 19:50 | Jeanette |  Co je nového?
Nedávno jsem zveřejňovala portrét Calleigh, před časem (asi tak třičtvrtě roku zpátky) jste si mohli všimnout podobizny Horatia (která se Horatiovi podobala jen vzdáleně). Do třetice vám přináším portrét Tima, na kterém jsem začala pracovat asi před dvěma týdny a dokončila jsem ho včera (ach jo, vždycky mi do toho něco vleze...). Teď mám v plánu nakreslit jeden obrázek kamarádce, která mě o to požádala (taková menší zakázka!) a ještě několik menších obrázků jako dárky, takže členové z Miami budou muset chvíli vydržet ;)

DS 1

10. března 2011 v 17:53 | Jeanette |  DS
DS je zkrácenina příjmení Delko Speedle. To víte. V Miami se potkaly takové kamarádky, Jeanette Croft a Ann Taylor. Ann se provdala za Erica Delka a přesně v ten den se provdala i Jeanette za Tima Speedla. Protože si navzájem docela rozuměli, řekli si, že spolu všichni budou bydlet. Doufejme, že jim to bude klapat! A že každá z nich zůstane po celý život po boku toho, kterého si vzala. Životní cesty jsou totiž nevyzpytatelné...

The Sims 2 - Moje hra

10. března 2011 v 14:49 | Jeanette
Musím vám bohužel oznámit, že screenshoty z mých minulých rodinek už tu nenajdeme :( Teda žádné nové. Musela jsem hru totiž přeinstalovat a ztratila jsem všechna data. Co se ale dá dělat. Začala jsem znova s jinými. Ty teď budu zveřejňovat v rubrikách, na které vás zavede tento rozcestník. Screenshoty simíků z předchozí hry najdete v odkazu uvedeném níže.

Nové (stávající) rodinky:
Rodinky z předchozí hry:__________________________


Finále!

6. března 2011 v 15:30 | Jeanette |  Co je nového?
Já se s druhým místem spokojím, ale kdybyste mi třeba přáli to první... Můžete hlásnout TADY. Děkuju ;)

Jeanette a Henry

4. března 2011 v 11:44 | Jeanette |  Mafia II - Extra od Jeanette
Nedávno (no, nedávno, asi tak někdy v prosinci) jsem měla šílený nápad vyfotit se v mafiánském obleku. No a aby ty fotky nepřišly nazmar - přeci jen, jak stojím v kuchyni u ledničky, to vůbec nevypadá mafiánsky - trochu jsem s nimi poupravila pár obrázků z Mafie 2. Takže vám představuji novou verzi hry - Jeanettinu mafii!! :)