Únor 2011

Takový normální den Tima Speedla

28. února 2011 v 23:48 | Jeanette |  CSI Miami - Extra od Jeanette
Už vás někdy napadlo, jak asi vypadá takový normální den miamského kriminalisty? Je sice fajn koukat se na seriál a myslet si, že tak policisty do detailu známe, ale opak je pravdou! Vyjela jsem si na víkend do Miami, abych zjistila, jak to s nimi je. Samozřejmě jsem si vybrala detektiva Speedla. Celý jeden den jsem se ho pokoušela sledovat tak, aby na mě nepřišel a snažila jsem se zdokumentovat jeho každodenní pracovní den. Ale nesmíte mu to prozradit!


Foto pro měsíc březen

28. února 2011 v 13:38 | Jeanette |  Picture of the Month
Tentokrát budeme vybírat jen z fotek jedné postavy z CSI a tou je Calleigh Duquesneová. Takže - kde se vám líbí nejvíc?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.

Vtipná bublina pro březen 2011

28. února 2011 v 10:04 | Jeanette |  Vtipné bubliny
No, tentokrát jste se opravdu vyznamenali. Smekám před vámi svůj mafiánský klobouk, protože já sama bych zrovna na tuhle fotku nevymyslela absolutně nic! Takže tady máte pořadí komentářů podle toho, jak se mi nejvíc líbily.

4. kolo soutěže

28. února 2011 v 8:51 | Jeanette |  Co je nového?
Postoupila jsem do 4. kola soutěže o nej obrázek z kriminálek, která probíhá na blogu csi-videa. Pokud by vás to moc neobtěžovalo, můžete pro mě hlasovat... Tohle kolo končí v sobotu 5.3. Hlasovat můžete TADY.

Kalendář pro únor 2011

27. února 2011 v 21:58 | Jeanette |  Kalendář
No, to jsem to moc nevymyslela, když jsem se rozhodla vyrbit únorový kalendář 27. února. To je mi trošku platné asi tak jako ponocnýmu nočník. Ale co se dá dělat, zas ať tu není nepořádek. Takže dodatečně únor a co nejdříve dodělám březen ;)

P.S. Že mu to ale sekne, co?

Už to máme ZASE nerozhodně!

26. února 2011 v 22:48 | Jeanette |  Picture of the Month
Takže potřetí za sebou máme u vítězných obrázků stejný počet hlasů. Tentokrát rovnou u tří. Neděláte mi to náhodou naschvál? Já jen, že potřetí za sebou už to fakt není normální :D Nuže ale dobrá. Buďme spravedliví. Tři vítězové se vám představují po druhé a vaším úkolem je vybrat toho absolutního. Můžete se rozmýšlet do pondělního večera ;) Protože to nám končí měsíc.


Krásná ikonka!!!

26. února 2011 v 18:36 | Jeanette |  Drobnůstky od vás
Když jsem narazila na nový design Marky (mimochodem, snad nejpovedenější, co jsi tam kdy měla, máš mojí plnou chválu a obdiv), nemohla jsem si nevšimnout té krásné ikonky, kterou mi Marky kvůli svému novému vzhledu vyrobila. Proto jsem ji poprosila, jestli bych si ji nemohla zkopírovat. Je vážně nádherná, doufám, že s novým vzhledem ji budu moci použít, teď se mi jaksi nikam nevejde :D Tak ji dávám alespoň do článku, abyste se mohli taky pokochat.
Milá Marky, moc díky, je vidět, že mě máš prokouknutou :P


Kapitola 10. - Ve stínu palem

25. února 2011 v 22:15 | Jeanette |  You're the one of us...
Tak tedy, jak jsem slíbila, desátá kapitola plná sluníčka a večerního Miami. Končí sice první den, ale rozhodně nekončí případ. Zejména druhá část se jistě bude líbit. Užijte si to :)


Nejkratší sci-fi povídka

25. února 2011 v 19:30 | Jeanette |  Povídky
Povídka, kterou jsem psala do soutěže o nejkrásnější nejkratší sci-fi povídku. Rozsah nesměl překročit 100 slov. Uznejte, že na to se nedá nic napsat :) Tak jsem tedy stvořila tohle. Ale stejně jsem to neposlala, protože ta soutěž mi nakonec přišla docela ujetá :P


Vesmírný koráb
Je vesmír nekonečný? Úkolem Vesmírného korábu je to zjistit. Někdy narážíme na problémy. Tenhle se nám nepodařilo zvládnout. Před dvěma dny náš modul proletěl jakousi nulovou bariérou. Její radiace v mé posádce probudila zlé démony, nenávist, která nás nutí zabíjet jeden druhého navzájem. Z dvaadvaceti členů posádky jsme zbyli tři. Dva dny nespím. S prstem na spoušti čekám na příležitost, kdy bych té nenávisti mohl dát průchod. S očima na šťopkách hlídám každý pohyb. Otáčím se a na jednu dlouhou vteřinu hledím do ústí laserové pistole.
Mise Vesmírného korábu selhala.

Jeanette vytahuje bílou vlaječku...

25. února 2011 v 16:38 | Jeanette |  Co je nového?
Fíha, on se tenhle článek zveřejnil?? Tak to se doopravdy divím.
Nuže ale k věci. Já nejsem proti, když admini blog.cz něco vylepšují nebo aktualizují. Dosud se mi jejich vylepšení docela líbily a neměla jsem s nimi sebemenší problém. Ovšem to trvalo až do dneška, kdy jsem se rozhodla napsat životopis Garyho Oldmana a zjistila jsem, že ho nemůžu zveřejnit, protože ta editace je naproto, ale NAPROSTO nemožná! K čemu mi je teda blog, když do něj nemůžu psát články? Taky jsem se pokoušela aktualizovat galerii, dala jsem tam pět nových obrázků, ale nesnažte se, nenajdete je, protože se jednoduše neaktualizují a nezobrazují.
Ach jo. Vzdávám se, vypínám blog.cz a zkouším to večer (nebo až zejtra, pokud se mi do večera nepodaří vychladnout).
Konečně jsem se po dlouhé době rozhodla, že napíšu nějaký pořádný článek (právě jich mám v plánu dva, které by vás mohly celkem bavit), ale prostě nemůžu, protože logičnost současného a několik dní stávajícího editování na blog.cz je asi stejná jako česká justice.
Nuže, já jdu tedy něco dělat. Číst si, učit se nebo psát (to nejspíš) a to do starého, dobrého, poctivého Wordu.
Přeji hodně nervů při zvládání stejných nervů, jako mám právě teď já. Snad se tu uvidíme večer. Nebo zítra. Nebo až to prostě bude fungovat a až se admini konečně rozhodnou s tím něco udělat!

Opět o pár hlásků...

20. února 2011 v 22:03 | Jeanette |  Co je nového?
0+ř
No, pokud by vám to nevadilo, postoupila jsem opět o kolo dál ve dvou soutěžích :) Ze soutěže o nej celebritu s Yelinou jsem už vypadla, ale dosáhla jsem krásného bronzového místa. Tentokrát mi můžete pomoct ještě v soutěži o nej výkres a to TADY. Taky u CSI Videa na blogu je 3. kolo soutěže o nej obrázek. Takže pokud máte rádi Tima s Ericem, posuňte je o kousek dál na TOMTO odkaze. Mimochodem, v téhle soutěži taky dost fandím Natalii :D Proč, to vás asi napadne. Každopádně díky! ;)

Kapitola 9. - Žádný podezřelý

20. února 2011 v 21:55 | Jeanette |  You're the one of us...
017
Tentokrát trochu se zpožděním, já vím. Ale sešit s novelou jsem si samozřejmě zapomněla na intru, takže jsem mohla kapitolku přepsat do počítače až dnes večer :( Dnes v kapitolce opět trošku pátrání. Ale nebojte, den ještě nekončí, i když Timmy by už s ním nejraději skoncoval. Kapitolu číslo 10 už plánuji asi tři týdny a můžu jenom říct, že bude plná zlatavýc odlesků sluníčka, Tima a Jeanette :) Ale kdy bude, to nevím, nechci nic slibovat. Ale snad to nebude trvat tak dlouho jako tentokrát :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Portrét Emily as. Calleigh

19. února 2011 v 11:46 | Jeanette |  Co je nového?
Asi byste rádi věděli, proč jsem blog už skoro týden neaktualizovala... Tentokrát hlavním důvodem není dostatek času (i když s nadcházejícími přijímačkami na VŠ ho teda docela ubývá), nýbrž moje chuť si opět něco nakreslit. Tentokrát jsem namalovala Calleigh. A myslím, že to není špatné ;)
Jinak, dnes můžete k večeru (snad, když to stihnu) očekávat 10. kapitolu novely. Taky bych dneska ráda dopsala povídku do soutěže pro Taylorovou. Možná se odhodlám ještě k nějakému menšímu článku ze Sims, ale ještě uvidíme ;)


Kapitola 8. - Malá policistka

13. února 2011 v 22:51 | Jeanette |  You're the one of us...
017
Jak jsem slíbila, kapitoly od teď budou kratší a frekventovanější. Proto v osmé kapitole nečekejte žádné převraty ;) Můžu vám jen prozradit, že ačkoliv Jeanette opustila komisařství, den ještě nekončí (ale nedopadne to tak, jak si myslíte). Ještě chvíli budeme vyšetřovat a desátá kapitola bude plná miamského večerního sluníčka, zlatavých odlesků západu slunce a prostě... bude to ve stínu miamských palm a jednoduše krásné:) Teď si užijte Horatia. Není to sice nic moc, ale další kapitola přijde opravdu brzo ;)

2. kolo soutěže o nej obrázek z kriminálek

13. února 2011 v 13:16 | Jeanette |  Co je nového?
005
Díky vám jsem postoupila do 2. kola soutěže o nejhezčí obrázek z kriminálek na blogu CSI videa. Já vím, že už jsem otravná, ale byla bych vám vděčná, kdybyste můj oblíbený obrázek zase popostrčili o kolo dál. Za odměnu dostanete večer 8. kapitolu novely :) Nebojte se, ve více soutěžích nejsem... :D Díky moc :) Hlasovat můžete ZDE.

Yelina ve 3. kole :)

11. února 2011 v 12:42 | Jeanette |  Co je nového?
004
Posunete ji zase o kousíček dál? Soupeří s Emily Procter a Davidem Carusem! :) Díky. Můžete TADY.

LP - Překlad písně In Pieces

9. února 2011 v 23:23 | Jeanette
Na kousky
(In Pieces)

Z alba Minutes To Midnight (2007)Linkin Park - In Pieces

9. února 2011 v 23:02 | Jeanette
In Pieces
(Na kousky)

Z alba Minutes To Midnight (2007)LP - Překlad písně In Between

9. února 2011 v 22:51 | Jeanette
Mezi tím
(In Between)

Z alba Minutes To Midnight (2007)LP - Překlad písně Shadow of the Day

9. února 2011 v 22:30 | Jeanette
Stín dne
(Shadow of the Day)

Z alba Minutes To Midnight (2007)