Prosinec 2010

Vtipná bublina pro leden 2011

31. prosince 2010 v 18:39 | Jeanette |  Vtipné bubliny
Tentokrát vyhrál Daněk, ale moc se mi líbil i komentář od Ann Taylor. Díky za oba!

Nuže...? Máme to nerozhodné!

31. prosince 2010 v 18:06 | Jeanette |  Picture of the Month
No, vypadá to, že na prosincový obrázek máme dva kandidáty! Tak který vyhraje? Můžete hlasovat do zítřejšího večera! ;)

Dokud se bloguje, ještě se neumřelo...

30. prosince 2010 v 20:14 | Jeanette |  My Diary...
002
Neaktualizovala jsem to tu tak dlouho, že byste tohle snad ani neměli číst!
Facebook je zlo.


Předčasný vánoční dárek :)

22. prosince 2010 v 14:51 | Jeanette |  Co je nového?
0+ě
Nejásejte předčasně z nadpisu, dárek bude až zítra :) Tak nějak jsem přemýšlela, kdybych vám na Vánoce dala na blog nějaký výjimečný vánoční článek. Dlouho jsem přemýšlela. Nejdřív mě napadlo, že bych vám sem 23. a 24. 12. dala první dvě kapitoly z chystané novely. Ale to by nebylo ono. Nakousli bychom to a já už bych to nevydržela, dala bych vám to sem celé a bylo by to jen do půlky....
Blbé, ne?
Nakonec jsem se rozhodla, že vám Speedla+Croftovou stejně nadělím. Ve vánoční Miamské minipovídce, která sice nebude mít moc děje, ale bude to (snad) čtivé. Vždyť mě znáte ;) Pokud jste četli moje povídky Kosmonaut nebo Mrtví se někdy vracejí, víte, co vás čeká, bude to na tehnhle způsob. To všechno ale až zítra ;)
Vím, není to nic moc, ale vánoční nálada - teď, když už nemám starosti s dárky - dopadla už i na mně. A bylo by mi moc líto, kdyby se takoví pilní návštěvníci nedočkali nějakého adventního překvapení! Navíc už tu nic z mé literární tvorby delší dobu nebylo. Tak to trochu oživme ;)

Vaši Jeanette & Speed...

Miami Nights 2

21. prosince 2010 v 13:51 | Jeanette |  JAVA hry
mmn2

Tuto recenzi jsem psala 4. srpna 2009, v době, kdy hra právě vyšla. Je skoro rok a půl stará, proto prosím omluvte některé stylistické chyby. Opravovat se mi to takhle zpětně už nechtělo ;)


Linkin Park - Shadow Of The Day

21. prosince 2010 v 12:53 | Jeanette
Shadow Of The Day
(Stín dne)

Z alba Minutes To Midnight (2007)Linkin Park - Texty

21. prosince 2010 v 12:45 | Jeanette
Minutes To Midnight (2007)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Zrezavělé zábradlí Titaniku skrývalo dosud neznámou bakterii

20. prosince 2010 v 13:55 | Novinky.cz |  Nové vědecké poznatky a objevy
Vrak Titaniku vydal další ze svých tajemství. Při analýze krápníkovitých útvarů, které rostou na jeho zrezivělém zábradlí, objevili kanadští a španělští vědci nový druh bakterie. O výsledcích jejich výzkumu informoval server BBC.

titanic


LINKIN PARK

20. prosince 2010 v 13:31 | Jeanette |  Music
lp
Kdo jsme? Připomeň si nás jedním z nejznámějších singlů...


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Když se vás někdo zeptá, zda také posloucháte kapelu, která se dotyčnému líbí, může se vám stát, že nebudete vědět, o čem ten někdo mluví. Leda by nemluvil právě o Linkin Park. U Linkin Park se vám nemůže stát, že by vám nevyplynula na mysl ani jedna spojitost nebo myšlenka. Na světě není snad jediný milovník hudby, který by o chlapcích z LP nikdy neslyšel. Ačkoliv si i teď možná říkáte, že vám tohle dvojsloví nic neříká, brzy zjistíte, že jejich písně jsou vám velmi blízké, protože je zaslechnete z rádia a potěší vás melodičností a pěkným textem, ačkoliv jste ani nevěděli, že pochází právě od nich. Pokud ani tohle nezabere, zkuste si je poslechnout. A rozhodně si je oblíbíte.
Americká rocková kapela Linkin Park byla založena v roce 1996 a je původem z Kalifornie. Jejich hvězdnou kariéru odstartovala deska Hybrid Theory, které se po světě prodalo víc jak 29 milionů kusů.
Sešlo se zde pět velkých talentů, díky kterým na jejích albech najdeme singly nejrůznějších žánrů. Najdou si místo jak mezi milovníky tvrdší rockové hudby, tak i mezi fanoušky popu, sem tam i rapu nebo pomalejších songů.
V současné době Linkin Park patří mezi nejžádanější a nejoblíbenější kapely světa. Našla si miliardy fanoušků, jejich songy sklízí úspěch jak u posluchačů, tak u kritiků. Není divu, že kapela získala již dvě hudební ocenění Grammy.
Ti kluci se fakt vyznají. A hlavně mají talent!


Co na Speeda a Jeanette prozradil Word...?

15. prosince 2010 v 21:55 | Jeanette |  My Diary...
008
Samozřejmě abych vás nepřipravila o překvapení, žádný další úryvek z připravované novely vám sem už nedám. To by pak ztratilo to kouzlo ;) Domnívám se, že občasná aktualizace v menu, jak jsem na tom s novelou, jaksi taky postrádá význam. Takže jsem se rozhodla, že vyzpovídám drobnou Microsofťáckou aplikaci, která mi s psaním velice pomáhá, a tou je prachobyčejný Word, počítačový kouzelník v revoluci elektronického psaní :P Jen pro takovou představu vám napíšu pár statistik, abyste mi věřili, že mé prsty opravdu jezdí po klávesnici, abyste se brzy dočkali nového příběhu. Uznejte, že v době, kdy musím psát ještě maturitní práci, abych měla co obhájit při praktické maturitě, to není zase tak nuzný výkon... ;)


Opět v soutěži :)

15. prosince 2010 v 17:39 | Jeanette |  Co je nového?
spock_mccoy
Tentokrát je to druhé kolo soutěže o nej výkres. Konkurence je obrovská, doufám, že mě podpoříte! :) Předem moc díky. Můžete TADY.

Winter talent u Marky

12. prosince 2010 v 15:57 | Jeanette |  Co je nového?
ht
Jsem v prvním kole na blogu Marky v soutěži Winter talent. Budu ráda, když hlásnete pro mé výtvory. Díky! :) Můžete TADY.